Novinky

09.10.2018 GDPR - Všeobecná informovanost

Informace o ochraně osobních údajů (GDPR) naleznete v sekci Soubory a informace ke stažení

07.09.2017 Provozní doba recepce

Denně jsme tu pro vás v době: 8 - 11:30 12:30 - 19:00hod

Pánevní dno jako nové

Přednáška - Panevní dno jako nové

Pánevní dno si jako ženy zpravidla spojujeme jen s obtížemi jako je inkontinence, pokles dělohy, možná některá žena i s hemoroidy. Ještě je i v povědomí, že bolestivá menstruace, schopnost otěhotnění a udržení miminka, nebo i návaly po přechodu také souvisí s kvalitou a funkcí svalů pánevního dna. A co teprve bolesti beder či SI, problém s kyčlemi, koleny, příčnou, či podélnou klenbou nohy - jsou spadlé? Nebo "sekají se vám v různých částech záda". Pravděpodobně vaše pánevní dno není v takové kondici a není vaším funkčním pomocníkem v těle na cestě ke zdraví.

Je možné obnovit funkčnost pánevního dna a dát si tělo do pořádku v jakémkoli věku bez operace? Stav a šťavnatost svalů pánevního dna má vliv i na naši psychiku, na naše sebevědomí, na náš bohatý život i na intimní prožitky a radost z milování. Přijďte se přesvědčit a udělejte si svůj vlastní názor. Abyste měly dostatek soukromí a bylo vám odpovězeno na váš dotaz, napište ho na lísteček a vhoďte při příchodu do připravené krabičky.

Přednášku povede, na vaše dotazy zodpoví a vysvětlí veškeré souvislosti Jolana Novotná - od roku 2013 lektorka ve Škole pánevního dna v Praze, pohybová specialistka a absolventka fyzioterapeutické školy Spiraldynamik LEHRGANG BASIC, www.jolananovotna.cz

Kód 183814
Název Pánevní dno jako nové
Termín konání 17.01.2019 16:00 - 17:30
Místo konání Déčko Náchod
Hlavní vedoucí Alena Prázová
Věková skupina 18-99 let
V ceně zahrnuto lektorné, nájem
Cena 150 Kč